produkty  eshop  akce  kontakty
 hledat 
 uživatel    heslo   
Vybavení dílnySady ručního nářadí
Vybavení dílnySady ručního nářadí
 zbozi
 1 
eShop
ZA867
Rozprašovač 1,25 L

Klasický plastový rozprašovač nejen na květiny o objemu 1,25 litru. Možnost regulovat typ trysku od paprsku po mlhu.
  ke stažení
 
ZA865
Tlakový postřikovač A - 2 L

Plastový tlakový rozprašovač s pumpičkou. Objem 2 litry. Možnost regulovat typ trysku od paprsku po mlhu.
  ke stažení
 
ZA858
Tlakový postřikovač B - nastavitelný 5 L

Plastový tlakový rozprašovač s vestavěným pístem pro vytvoření tlaku v nádobě je vhodný k údržbě rostlin za pomoci vhodné náplně. K tlakové nádobě je přišroubována hadice s postřikovací pistolí.
Rozprašovač je vybaven nosnými popruhy pro zavěšení na záda.

Maximální dovolené naplnění nádrže : 5 l
Celkový objem postřikovače: 8 l
Maximální dovolená pracovní teplota: 40°C
Pracovní přetlak: 0,1-0,2 MPa
Délka hadice: 1,3 m
Bezpečnostní ventil přednastavený na 0,22 MPa

  ke stažení
 
ZA857
Tlakový zádový postřikovač 16 L A

Používáním tlakového postřikovače se snižuje spotřeba používané účinné látky (vyživovacích prostředků, pesticidů a insekticidů). Jeho vlastnosti oceníte zejména při péči a ošetřování potravin, rostlin, ovocných stromů a okrasných dřevin, ale také při ošetřování textilu, čištění povrchů a dezinfekci prostor. Za pomoci pohybů pracovního ramene se pumpuje vzduch do nádrže. Kulové těsnění zpětného ventilu umožňuje průnik vzduchu do nádrže, ale zabraňuje jeho úniku ven. Uvnitř nádrže vzniká přetlak /až 0,4 MPa/. Tím dochází k nasávání účinné látky do pryžové hadice, odkud je po stisknutí spínače pomocí postřikovací hadice hnána tlakem ven ve formě jemné mlhy. Všechny komponenty postřikovače jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, odolných proti opotřebení a korozi. Použité materiály mají výborné těsnící vlastnosti. Postřikovač je vybaven několika volitelnými koncovými hlavicemi s různým způsobem použití (postřikovací hlavice, hlavice s kuželovou dutinou, pevná kuželová postřikovací hlavice, nastavitelná hlavice atd.). Kapacita nádrže je 16 litrů, pracovní přetlak je 0,2 – 0,4 MPa, pracovní vzdálenost 60 – 80 mm, zpětný ventil 45 mm (kožený), čistá hmotnost zařízení 3 kg. Postřikovač má dva popruhy na záda.
  ke stažení
 
ZA706
Zahradní sprcha solární NOELL 20 L

Černá nádrž z pevného igelitu o objemu 20 litrů je opatřena okem pro zavěšení. Vlivem slunečního záření dochází k ohřátí obsahu nádrže. Nádrž je opatřena hadičkou s kohoutkem, která je zakončena sprchou.
ke stažení
 
ZA390
Zahradní konev - pozinkovaná NOELL

Plechová konev s povrchovou úpravou pozinkováním. Konev lze využít jako dekorační předmět či jako obyčejnou konev. Obsah konve 1-4 l.
ke stažení