produkty  eshop  akce  kontakty
 hledat 
 uživatel    heslo   
Vybavení dílnySady ručního nářadí
Vybavení dílnySady ručního nářadí
 zbozi
 1 
eShop
P0520
Peněženka A NOELL

Nylonová peněženka na krk je uzavíratelná na suchý zip. Peněženka má dva díly, jeden je otevřený, druhý uzavíratelný na zip. Na zadní straně je očko pro upevnění na pásek, na vrchní straně je šňůrka pro zavěšení na krk. Různé barevné provedení s dětskými motivy.
ke stažení
 
P0517
Penál A - jednopatrový NOELL

Rozměry: délka: 19 cm, šířka: 13,5 cm, výška: 3,5 cm, materiálové složení: potah - polyester, zip - plast, vybavení: šablona s písmeny, ořezávátko, pryž, lupa, pastelky - 4 ks, fixy - 4 ks, pravítko, poznámkový bloček. Použití: pouzdro na psací potřeby.

ke stažení
 
P0518
Penál F - dvoupatrový NOELL

Rozměry: délka: 19 cm, šířka: 11 cm, výška: 4 cm, materiálové složení: potah - polyester, zip - plast, vybavení: nůžky, pryž, ořezávátko, pravítko, trojúhelník, pastelky - 6 ks, chránítko na tužku, šablona s písmeny, záložka, fixy - 6 ks, poznámkový bloček, lupa, kancelářská spona. Použití: pouzdro na psací potřeby.

ke stažení
 
P0519
Penál I - třípatrový NOELL

Rozměry: délka: 19 cm, šířka: 11 cm, výška: 6 cm, materiálové složení: potah - polyester, zip - plast, vybavení: nůžky, stírací pryž, ořezávátko, pravítko, trojúhelník, pastelky - 6 ks, obyčejná tužka - 1 ks, šablona s písmeny, kuličkové pero, záložka, kancelářská spona, poznámkový bloček, lupa, kancelářský klips. Použití: pouzdro na psací potřeby.

ke stažení
 
P0270
Penál L - rozkládací 31 ks NOELL

Vybavení: nůžky, stírací pryž, ořezávátko, pravítko, trojúhelník, pastelky - 6 ks, obyčejná tužka - 1 ks, šablona s písmeny, kuličkové pero, záložka, kancelářská spona, poznámkový bloček, lupa, kancelářský klips. Použití: pouzdro na psací potřeby.

ke stažení
 
P0295
Penál N tuba NOELL

Penál ve tvaru tuby s military vzorem. Povrch je omyvatelný. Okraje jsou pokryté pryží. Kovový zip.
ke stažení